WEBpay

Služba WEBpay ponúka bezpečné platby v prostredí internetu pre všetkých, ktorí majú Sberbank Online od Sberbank Slovensko.

Trend rozširovania internetovej dostupnosti a zvyšovania dôvery spotrebiteľov v internetové nákupy bude mať na Slovensku aj naďalej vzrastajúcu úroveň. Objem realizovaných obchodov cez internet sa medziročne vo svete zvyšuje o desiatky percent a je nasledovaný aj vývojom na Slovensku. Takýto nákup je pre kupujúceho pohodlný, časovo menej náročný a tiež lacnejší.


V snahe pomôcť obchodníkom, čo najviac zatraktívniť a zjednodušiť nákupy klientov v e-shopoch ponúkame našu službu WEBpay. Táto služba umožní bezplatne rozšíriť skupinu existujúcich klientov o klientov našej banky, ktorí majú zriadený internetbanking. Služba WEBpay zjednoduší zákazníkom s účtom vedeným v našej banke proces platby a zníži im náklady na zaplatenie tovaru. Navyše, obchodníkov potencionálne odbremení od spracovávania dobierkových zásielok.

Klient platí prostredníctvom internetbankingu zriadeného v Sberbank Slovensko. Využíva teda všetky bezpečnostné prvky internetbankingu.

  • služba je pre obchodníkov bez akýchkoľvek poplatkov
  • umožní rozšíriť skupinu klientov a zjednodušiť spôsob platenia za tovar/služby
  • obchodník nemusí mať účet vedený vo Sberbank Slovensko
  • implementácia je jednoduchá a rýchla

Na stiahnutie


pdf Aktuálny zoznam obchodníkov - služba WEBpay  (pdf; 303,14 kB)